مشاوره و سفارش

چرم دست دوز

محصولاتی مانند جاکارتی، کیف پول چرمی زنانه و مردانه، جاکلیدی و جاسوئیچی، کیف دستی زنانه، کیف دستی مردانه، و … به صورت سفارشی در چرم شروین تولید و به فروش می رسند. البته ناگفته نماند که مشتریان می توانند طرح درخواستی و مورد نظر خود را هم سفارش دهند و در این خصوص هیچ مشکلی نیست.

چرم تزیینی

چرم های تزیینی در حال حاضر در انواع چرم گاوی، چرم بزی، و چرم گوسفندی تولید و به بازار عرضه می گردد. از این چرمها به عنوان تزیین و فرشی کف سالن منازل و شرکت ها،کف اتاق خواب، بر روی دیوار، روی مبلمان و صندلی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

چرم بزی

چرم بزی در رده دوم از چرم های پرطرفدار قرار گرفته و برای تهیه انواع کیف، کفش، لباس های چرمی و … مورد استفاده قرار می گیرد. ایران خوشبختانه در خصوص این نوع چرم هم قابلیت صادراتی دارد و می تواند علاوه بر تامین نیاز های مشتریان در داخل کشور، به کشورهای دیگر از جمله ترکیه، روسیه، و دیگر کشورها صادرات داشته باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چرم گاوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم بزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم تزیینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم فرش-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم های خاص-سفارشیموجودتماس بگیرید
محصولات چرم دست دوز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

shervin_charm@

اینستاگرام

shervin_charm@

ایمیل

info@shervinleather.com

درباره ما :

شرکت بازرگانی چرم شروین زیرمجموعه هلدینگ بزرگ آراد از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در مرکز چرم ایران در خصوص انواع چرم طبیعی و مصنوعی و نیز محصولات متنوع آن آغاز نمود تا فعالیت های تجاری حوزه چرم را در سراسر شهرهای ایران و نیز در حوزه صادراتی رونق دهد. از آنجا که چرم یکی از ارزشمند ترین و جذابترین محصولاتی ست که ایران در زمره برترین تولیدکنندگان آن درعرصه جهانی به شمار می رود، جا دارد که به صورت گسترده تر و بهتری به بازارهای داخلی و نیز جهانی شناسانده وعرضه گردد. و از سوی دیگر تلاش در جهت افزایش صادرات انواع چرم خام و نیز محصولات آن نه تنها به افزایش صادرات غیرنفتی ایران کمک می نماید، بلکه در ارزآوری هرچه بیشتر کشور کاملا مؤثر می باشد.

مدیر مجموعه چرم شروین

فاطمه مفیدی

Call Now Buttonتماس بگیرید