مشاوره و سفارش

چرم دست دوز

محصولاتی مانند جاکارتی، کیف پول چرمی زنانه و مردانه، جاکلیدی و جاسوئیچی، کیف دستی زنانه، کیف دستی مردانه، و … به صورت سفارشی در چرم شروین تولید و به فروش می رسند. البته ناگفته نماند که مشتریان می توانند طرح درخواستی و مورد نظر خود را هم سفارش دهند و در این خصوص هیچ مشکلی نیست.

چرم تزیینی

چرم های تزیینی در حال حاضر در انواع چرم گاوی، چرم بزی، و چرم گوسفندی تولید و به بازار عرضه می گردد. از این چرمها به عنوان تزیین و فرشی کف سالن منازل و شرکت ها،کف اتاق خواب، بر روی دیوار، روی مبلمان و صندلی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

چرم بزی

چرم بزی در رده دوم از چرم های پرطرفدار قرار گرفته و برای تهیه انواع کیف، کفش، لباس های چرمی و … مورد استفاده قرار می گیرد. ایران خوشبختانه در خصوص این نوع چرم هم قابلیت صادراتی دارد و می تواند علاوه بر تامین نیاز های مشتریان در داخل کشور، به کشورهای دیگر از جمله ترکیه، روسیه، و دیگر کشورها صادرات داشته باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چرم گاوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم بزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم تزیینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم فرش-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم های خاص-سفارشیموجودتماس بگیرید
محصولات چرم دست دوز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

shervin_charm@

اینستاگرام

shervin_charm@

ایمیل

info@shervinleather.com

درباره ما :

شرکت بازرگانی چرم شروین زیرمجموعه هلدینگ بزرگ آراد از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در مرکز چرم ایران در خصوص انواع چرم طبیعی و مصنوعی و نیز محصولات متنوع آن آغاز نمود تا فعالیت های تجاری حوزه چرم را در سراسر شهرهای ایران و نیز در حوزه صادراتی رونق دهد. از آنجا که چرم یکی از ارزشمند ترین و جذابترین محصولاتی ست که ایران در زمره برترین تولیدکنندگان آن درعرصه جهانی به شمار می رود، جا دارد که به صورت گسترده تر و بهتری به بازارهای داخلی و نیز جهانی شناسانده وعرضه گردد. و از سوی دیگر تلاش در جهت افزایش صادرات انواع چرم خام و نیز محصولات آن نه تنها به افزایش صادرات غیرنفتی ایران کمک می نماید، بلکه در ارزآوری هرچه بیشتر کشور کاملا مؤثر می باشد.

مدیر مجموعه چرم شروین

فاطمه مفیدی